Tecna 3321-3322-3324 16-23 kVA

Punt- & Projectielasmachines / Puntlastangen / Industriële pneumatische puntlastangen / Tecna 3321-3322-3324 16-23 kVA
 

Tecna 3321-3322-3324 16-23 kVA

 
Pneumatische puntlastangen voor productiematig gebruik, die door hun robuuste en zeer compacte bouwstijl breed toepasbaar zijn. Deze puntlastangen worden gebouwd in twee uitvoeringen, met standaard- of vergrootte arm afstand.
  • Efficiënt ontworpen puntlastangen met hoge lascapaciteit;
  • Geïntegreerde digitale besturingsunit TE 300;
  • Optioneel kan de digitale besturingsunit TE 470 toegepast worden;
  • Eenvoudige installatie van de puntlastang;
  • De toepassing van gyroscoop in combinatie met balancer garandeert een grote bewegingsvrijheid in alle posities;
  • Blokkeringsmogelijkheid van rotatiebeweging;
  • Watergekoelde transformator, thyristor, elektrodehouders en elektroden;
  • Instelbare armopening;
  • Instelbare korte arbeidsslag voor intensief gebruik;
  • Tijdelijke grotere arbeidsslag voor moeilijk te bereiken posities;
  • Compleet geleverd met aardlekschakelaar met thermische beveiliging;
  • Drukregelaar voor instellen elektrode druk en snelheid voor beweging van cilinder;
  • Onderhoudsvrije cilinder met verchroomde zuigerstang, voor langdurig en intensief gebruik.
Besturingsunit TE 300:
TE 300 is een eenvoudige lasbesturing voor pneumatische puntlastangen. De besturingsunit zorgt voor de juiste besturing van het lasproces, met name de thyristor die de lasstroom regelt. Er kunnen twee verschillende programma's geconfigureerd worden, die extern opgeroepen kunnen worden. Met een aantal programmeerbare parameters wordt de lascyclus bepaald. Naast de 4 standaard in te stellen lasparameters beschikt de lasbesturing ook over de functies stroomopbouwtijd en puls.

Optioneel kan de lasbesturing uitgevoerd worden met een sleutelschakelaar. Met deze schakelaar kan de lasbesturing geblokkeerd worden, waardoor het aanpassen van ingestelde parameters niet mogelijk is.

Optionele besturingsunit TE 470:
De besturingsunit TE 470 is een lasbesturing voor pneumatische puntlastangen. De besturingsunit zorgt voor de juiste aansturing van het lasproces, met name de lasstroomregeling via de thyristor. De lasbesturing beschikt zowel over constant stroom als constant energie (optioneel) modus. Op de besturingsunit kunnen twee bedieningshandgrepen aangesloten worden. Dit kan de bediening in specifieke posities vereenvoudigen.

In totaal kunnen er 63 verschillende programma's ingesteld worden. Via een keuzeschakelaar kunnen 2 programma's direct opgeroepen worden. Optioneel kan dit uitgebreid worden naar een keuzeschakelaar voor 4 direct oproepbare programma's. Een programma bestaat uit een aantal programmeerbare parameters waarmee de lascyclus bepaald kan worden. Ieder programma is traceerbaar aan de hand van een uniek nummer. Naast de 4 standaard in te stellen lasparameters beschikt de lasbesturing ook over de functies van voorverwarmen, nagloeien, stroomopbouwtijd en puls. Een aantal aanvullende kenmerken van deze lasbesturing zijn automatische dubbelslagfunctie, teller voor registreren van het aantal gemaakte puntlassen, instellingvan de lastijd in halve periodes, weergave van de lasstroom na het puntlassen en de stappen functie voor het automatisch verhogen van de lasstroom bij vervuiling van de elektroden.

Meer informatie beschikbaar op aanvraag!

Lees meer...



 
 ArtikelnummerOmschrijvingEenheid
131517708Puntlasapparaat 3321 16 kVA 400 Volt met besturing TE 300Stuk
131517709Puntlasapparaat 3322 23 kVA 400 Volt met besturing TE 300Stuk
131517711Puntlasapparaat 3324 23 kVA 400 Volt met besturing TE 300Stuk
Type

3321
3322
3324
Maximaal vermogen bij 50% inschakelduur
kVA
16
23
23
inschakelduur    
Maximaal lasvermogenkVA33,260,850
KortsluitstroomkA14,82016,5
Lasstroom bij 100% inschakelduurA400042504250
Secundaire open spanningV2,83,83,8
Voedingsspanning 50HzV400400400
Diameter van de voedingskabel bij L=30 mmm²61510
Afzekering (traag) 35 5050
Armafstandmm165 165225
Minimale armlengtemm190 190250
Maximale elektrodedrukdaN286 338268
Arbeidslagmm6-255-206-25
Maximale arbeidslagmm30-4828-4035-50
Maximale armlengtemm650800650
Maximale elektrodedrukdaN9593113
Arbeidslagmm18-7218-7315-60
Maximale arbeidslagmm90-140102-14684-120 
Persluchtaansluitingbar6,56,56,5
Luchtverbruik per 1000 puntlassen bij 5 bar Nm³444
Max. binnen diameter luchtslangmm101010
Waterkoeling verbruik bij 2,5 barl/h240240240
Maximale capaciteit in staal    
met de korste armenmm3+34+43,5+3,5
met 508 mm lange armen mm1,8+1,83+33+3
met de langste armenmm1,2+1,22+2 2+2
maximale draaddiametermm10+1014+1412+12
Netto-gewicht van de tand, incl. korte armenkg394447,5
Bruto-gewicht van de tang, incl. lange armenkg576357,5