Tecna 4660-4663 35-50 kVA

Punt- & Projectielasmachines / Stationaire puntlasmachines / Schaarmodel wisselstroom puntlasmachines / Tecna 4660-4663 35-50 kVA
 

Tecna 4660-4663 35-50 kVA

 
Puntlasmachine van schaarmodel principe en pneumatische voetbediening, standaard uitgevoerd met digitale besturingsunit TE 101.
  • Als optie uitvoering met besturingsunit TE 550;
  • In lengte verstelbare armen tot 600 mm zodat iedere gewenste uitlading ingesteld kan worden;
  • De elektrodehouders zijn instelbaar in rechte en schuine positie;
  • Instelbare elektrodenslag voor maximaal werkbereik;
  • Watergekoelde transformator, thyristor, armen, elektrodehouders en elektroden;
  • Thermisch beveiligd;
  • Alle modellen zijn uitgevoerd met de mogelijkheid voor repeterend puntlassen;
  • Twee- traps voetpedaal voor sluiten van de armen en puntlassen;
  • De machines zijn zo uitgevoerd dat er een tweede voetpedaal aangesloten kan worden voor gebruik van twee verschillende programma’s;
  • Verstelbare elektrodedruk door middel van drukregelaar met ingebouwd luchtfilter met automatische vochtafscheider;
  • Instelbare snelheid voor sluiten en openen van de puntlasarmen.
Besturingsunit TE 101:
De TE 101 is een eenvoudige lasbesturing voor wisselstroom puntlasmachines. De besturingsunit zorgt voor de juiste besturing van het lasproces, met name de thyristor die de lasstroom regelt. Met een aantal programmeerbare parameters wordt de lascyclus bepaald. De TE 101 kan op zowel handmatig als pneumatisch bediende puntlasmachines worden gebruikt.

In totaal kunnen er 99 verschillende lasprogramma’s geconfigureerd worden. Een lasprogramma bestaat uit maximaal 14 programmeerbare parameters waarmee de lascyclus bepaald kan worden en is traceerbaar aan de hand van een uniek nummer. Naast de 4 standaard in te stellen lasparameters, beschikt de lasbesturing ook over de functies voorverwarmtijd, stroom opbouwtijd en puls. De lastijd is instelbaar in halve perioden.

Daarnaast heeft deze lasbesturing de mogelijkheid voor het extern aansturen van 31 lasprogramma’s en beschikt de lasbesturing over de outputs einde cyclus en fout signaal. Hierdoor is deze puntlasbesturing ook geschikt voor gebruik in eenvoudige automatiseringssystemen. Met de stroom meetspoel (optioneel) kan de lasstroom na het puntlassen gemeten worden. Met behulp van de instelbare stroomlimieten kan de puntlasbesturing automatisch geblokkeerd worden wanneer de lasstroom buiten de ingestelde limieten valt.

Lees meer...



 
 ArtikelnummerOmschrijvingEenheid
131045726Puntlasmachine 4660N 35 kVA 400 Volt pneum TE101 L=600mmStuk
131054661Puntlasmachine 4661N 35 kVA 400 Volt pneum TE101 L=800mmStuk
131054662Puntlasmachine 4662N 50 kVA 400 Volt pneum TE101 L=600Stuk
131054663Puntlasmachine 4663N 50 kVA 400 Volt pneum TE101 L=800mmStuk
Type
 4660
4661
4662
4663
Nominaal vermogen bij 50% inschakelduur
kVA
35
35
50
50
Maximaal lasvermogen kVA 756210482
KortsluitstroomkA17,5142116,5
Max. lasstroom voor aluminiumkA15,912,719,115
Maximale lasstroom voor staalkA1411,216,813,2
Lasstroom bij 100% inschakelduurA4500450057005700
Secundaire open spanningV5,45,46,16,1
Voedingsspanning 50HzV400400400400
Diamtr. voedingskabel bij L=30 mmm²16163535
Afzekering (traag)6363100100
Isolatieklasse FFFF
Minimale uitladingmm280480280480
Maximale elektrodedruk bij 6 bardaN425260425260
Arbeidslagmm5-505-755-505-75
Maximale uitladingmm600800600800
Maximale elektrodedruk bij 6 bardaN210160210160
Arbeidslagmm5-955-1205-955-120
Minimale arm-openingmm280280280280
Maximale arm-openingmm280280280280
Armdiametermm50505050
Elektrodehouder diametermm25252525
Standaard diamtr. elektrode-conusmm14,714,714,714,7
Persluchtaansluitingbar6,56,56,56,5
Luchtverbruik per 1000 puntlassen     
bij 20 mm arbeidslag bij 6 (bar)Nm³6,24,54,84,5
bij maximale arbeidslag bij 6 (bar)Nm³6,86,26,26,2
Max. binnen diameter luchtslangmm8888
Waterkoeling verbruikl/min4444
Geluidsniveadb(A)<70<70<70<70
Netto-gewicht van de machinekg200205210215