Tecna 4665-4668 35-50 kVA

Punt- & Projectielasmachines / Stationaire puntlasmachines / Lineaire wisselstroom puntlasmachines / Tecna 4665-4668 35-50 kVA
 

Tecna 4665-4668 35-50 kVA

 
Lineaire puntlasmachine met pneumatische voetbediening en standaard uitgevoerd met digitale besturingsunit TE 101.
  • Als optie uitvoering met besturingsunit TE 550;
  • De elektrodehouders zijn instelbaar in rechte en schuine positie;
  • Dubbele slag cylinder, handbediend voor maximaal werkbereik;
  • Watergekoelde transformator, thyristor, armen, elektrodehouder en elektroden;
  • Thermisch beveiligd;
  • Alle modellen zijn uitgevoerd met de mogelijkheid voor repeterend puntlassen;
  • Twee- traps voetpedaal voor sluiten van de armen en puntlassen;
  • De machines zijn zo uitgevoerd dat er een tweede voetpedaal aangeslotenkan worden voor het gebruik van twee verschillende programma’s;
  • Cilinder met verchroomde zuigerstang, voor langdurig en intensief gebruiken anti-rotatie instelling;
  • Verstelbare elektrodedruk door middel van drukregelaar met ingebouwdluchtfilter en automatische vochtafscheider;
  • Instelbare snelheid voor sluiten en openen van de puntlasarmen.
Besturingsunit TE 101:
De TE 101 is een eenvoudige lasbesturing voor wisselstroom puntlasmachines. De besturingsunit zorgt voor de juiste besturing van het lasproces, met name de thyristor die de lasstroom regelt. Met een aantal programmeerbare parameters wordt de lascyclus bepaald. De TE 101 kan op zowel handmatig als pneumatisch bediende puntlasmachines worden gebruikt.

In totaal kunnen er 99 verschillende lasprogramma’s geconfigureerd worden. Een lasprogramma bestaat uit maximaal 14 programmeerbare parameters waarmee de lascyclus bepaald kan worden en is traceerbaar aan de hand van een uniek nummer. Naast de 4 standaard in te stellen lasparameters, beschikt de lasbesturing ook over de functies voorverwarmtijd, stroom opbouwtijd en puls. De lastijd is instelbaar in halve perioden.

Daarnaast heeft deze lasbesturing de mogelijkheid voor het extern aansturen van 31 lasprogramma’s en beschikt de lasbesturing over de outputs einde cyclus en fout signaal. Hierdoor is deze puntlasbesturing ook geschikt voor gebruik in eenvoudige automatiseringssystemen. Met de stroom meetspoel (optioneel) kan de lasstroom na het puntlassen gemeten worden. Met behulp van de instelbare stroomlimieten kan de puntlasbesturing automatisch geblokkeerd worden wanneer de lasstroom buiten de ingestelde limieten valt.

Lees meer...



 
 ArtikelnummerOmschrijvingEenheid
131054665Puntlasmachine 4665N Lineair 35 kVA 400V pneum TE101 L=400Stuk
131054666Puntlasmachine 4666N Lineair 50 kVA 400V pneum TE101 L=400mmStuk
131054667Puntlasmachine 4667N Lineair 35 kVA 400V pneum TE101 L=500mmStuk
131054668Puntlasmachine 4668N Lineair 50 kVA 400V pneum TE101 L=500mmStuk
Type
 4665
4666
4667
4668
Maximaal vermogen bij 50% inschakelduur
kVA
35
50
35
50
inschakelduur     
Maximaal lasvermogen kVA67846484
KortsluitstroomkA15,51714,517
Max. lasstroom voor aluminiumkA14,115,413,215,4
Maximale lasstroom voor staalkA12,413,611,613,6
Lasstroom bij 100% inschakelduurA4500570045005700
Secundaire open spanningV5,46,15,46,1
Voedingsspanning 50HzV400400400400
Diamtr. voedingskabel bij L=30 m  mm²16351635
Afzekering (traag)A6310063100
Isolatieklasse FFFF
Uitladingmm400400500500
Maximale elektrodedruk bij 6 bardaN470470300300
Arbeidslagmm5-805-805-805-80
Minimale arm-openingmm280280175175
Maximale arm-openingmm280280500500
Armdiametermm50505050
Standaard diamtr. elektrode-conusmm25252525
Persluchtaansluitingbar6,56,56,56,5
Luchtverbruik per 1000 puntlassen     
bij 20 mm arbeidslag bij 6 (bar)Nm³1,71,71,71,7
bij maximale arbeidslag bij 6 (bar)Nm³5,45,45,45,4
Max. binnen diameter luchtslangmm8888
Waterkoeling verbruikl/min4444
Geluidsniveaudb(A)<70<70<70<70
Netto-gewicht van de machinekg210215215220